КЛИНИКА ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЈУ “ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ“, Сокобањска 13

klinika-za-rehabilitaciju-1

На Клиници за рехабилитацију „Др Мирослав Зотовић“ настава се одвија у четири одељења – два одељења старијих, једно млађих разреда и једно одељење за децу по специјалном програму. Са ученицима раде наставници предметне наставе, учитељ и дефектолог. Настава се одвија у две учионице и медијатеци. На располагању је и „коцкица“, простор погодан за драмске представе, приредбе и гостовања других школа, као и писаца, глумаца и других познатих личности.  Традиционалне манифестације које се одвијају у оквиру Клинике су „Златна јесен“, школска смотра рецитатора, школско такмичење из српског језика и бројни угледни и огледни часови, као и Спортски дан, који се организује поводом прославе Дана школе.
Наставници, учитељи и дефектолози у сарадњи са особљем Клинике истичу свој циљ: да ученици стекну образовање и сигурност у себе и своје могућности.

klinika-za-rehabilitaciju-2

klinika-za-rehabilitaciju-3