Возом у Нови Сад

Путовали смо возом и уживали шетајући широким новосадским улицама. Посете музеју, Дунавском парку, културним и историјским местима пружиле су ученицима стварно искуство које доприноси бољем разумевању  градива и развијању шире перспективе. Ученици су имали прилику да уче кроз директно искуство, а непосредне активности и посете различитим локацијама су допринеле мотивацији за учење,  стварању трајних успомена и бољем памћењу градива.

Пропутовали смо кроз време рецитујући стихове испред споменика чика Јове Змаја. Ученици наше школе  посетили су и Музеј Војводине. Посета музеју пружила је едукативно и занимљиво искуство за све ученике.

Одмарали смо у хладу мирисне липе, уживајући у најукуснијим колачима, соковима и великим пицама. Сарадња наставника, родитеља и асистената је веома значајна за успех образовног процеса. Када сви заједно раде у тиму, могу да пруже целовиту подршку ученику и помогну му да постигне најбоље резултате.